Підведення підсумків І-го обласного онлайн фестивалю-конкурсу „Різдвяний передзвін”
Завершено перегляд конкурсних матеріалів І-го відкритого обласного онлайн фестивалю-конкурсу „Різдвяний передзвін”, який проводився дистанційно з 14-19 січня 2023 року у „ПАДІЮНі”.
На фестиваль-конкурс надійшли заявки від творчих колективів закладів позашкільної освіти, закладів загальної середньої освіти, центрів культури та дозвілля, мистецьких шкіл та інших виконавців з різних територіальних громад області.
Відповідно до Положення фестиваль-конкурс проводився за номінаціями: „Різдвяна коляда” (колядницькі колективи), „Різдвяний переспів” (солісти) та „Різдвяний вертеп” (декоративно-ужиткове мистецтво).
Склад журі І-го відкритого обласного онлайн фестивалю-конкурсу „Різдвяний передзвін”
Голова журі:
Пендерецька Галина Володимирівна – заступник директора Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” з виховної роботи
Члени журі:
Зелінка Валентина Степанівна – заслужений працівник культури України, викладач вищої категорії, викладач-методист Закарпатської академії культури і мистецтв,
Чорнак-Щока Віталія Василівна – викладач фахових і профільних дисциплін Закарпатської академії мистецтв,
Орєшнікова Наталія Анатоліївна – заслужена артистка України, українська театральна акторка та режисер, головний режисер Закарпатського академічного обласного театру ляльок,
Сологуб-Коцан Тетяна Яківна – завідувачка відділу науково-освітньої роботи Закарпатського музею народної архітектури та побуту
По завершенню конкурсного перегляду члени журі визначили переможців І-го відкритого обласного онлайн фестивалю-конкурсу „Різдвяний передзвін”:
НОМІНАЦІЯ „РІЗДВЯНА КОЛЯДА” (КОЛЯДНИЦЬКІ ГУРТИ)
І вікова категорія (від 5 до 9 років):
І місце – Вокальний ансамбль „Ільничанка” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Гавацко С. С.
ІІ місце – колектив учнів 2 А класу Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Вилоцької селищної ради, керівник Горват Г. Ш.
ІІ місце – Вокальний гурток „Веселі нотки” Ужгородської СШ І-ІІІ ст. № 3, керівник Клепач І.П.
ІІІ місце – Шелак Марію, Петрусь Богдану, учениць Чабанівської гімназії Середнянської селищної ради, керівник Матейко Д. Я.
ІІІ місце – Вокально-хоровий колектив „Tutti” центру „ЯМаріуполь”, керівник Наталія Кленова
ІІ вікова категорія (від 10 до 14 років):
І місце – Фольклорний ансамбль „Джерельце” Великоберезнянського Центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Великоберезнянської селищної ради, керівник Готра В. Ю.
І місце – Вокальний ансамбль „Ільничанка” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Гавацко С. С.
ІІ місце – Фольклорний ансамбль „Джерела” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Кравчук Т. Е.
ІІІ місце – Колектив „Брандуші” Тячівківської філії Тячівського ліцею № 1 імені В. Гренджі-Донського Тячівської міської ради, керівник Зомборі К. С.
ІІІ місце – Колектив „Діаманти” Порошківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Тур’є – Реметівської сільської ради, керівник Козар Д. В.
ІІІ вікова категорія (від 15 до 21 років):
І місце – Зразковий фольклорний ансамбль „Сколомийка” Центру культури та дозвілля Довжанської сільської ради, керівник Кукла О. М.
ІІ місце – Тріо сестер Ряшко Центру культури та дозвілля Довжанської сільської ради, керівник Наталія Ряшко
ІІ місце – Колектив „Сузір’я” Дубрівської філії Середнянського ліцею Середнянської селищної ради, керівник Токар М. В.
ІІІ місце – Вокальний ансамбль „Дзвіночок” Лінцівського ліцею Середнянської селищної ради, керівник Булина В. М.
Змішана вікова категорія:
І місце – Зразковий драматичний колектив „Юність” Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради, керівник Олеся Волощук
І місце – Щедрувальну групу Центру позашкільної освіти Ясінянської селищної ради, Шведюк Н. Д.
ІІ місце – Колядницький гурт „ПАДІЮНу” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Лутак С. В.
ІІІ місце – колектив „Калинка” Калинівського ліцею Дубівської селищної ради, керівник Попович О. В.
ІІІ місце – Театральну студію, „КоМар”, керівник Больбух М. I.
Диплом за участь – Ансамбль колядників Центру культури та дозвілля Довжанської сільської ради, керівник Наталія Менчук
НОМІНАЦІЯ „РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕСПІВ” (СОЛІСТИ)
І вікова категорія (від 5 до 9 років):
І місце – Лазар Ярославу, ученицю Ільницької дитячої школи мистецтв, керівник Гавацко Е. П.
І місце – Станко Христину, вихованку Зразкової студії естрадного співу „Ліра” Іршавського міського Центру позашкільної освіти, керівник Гавацко Е. П.
ІІ місце – Вакулу Дарину, вихованку Народного художнього колективу „Продюсерський центр” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Іванова Л. М.
ІІІ місце – Яремчук Христину, вихованку Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради, керівник Томащук М. М.
ІІ вікова категорія (від 10 до 14 років):
І місце – Калабішку Владиславу, ученицю Берегівської школи мистецтв ім. З. Кодая Берегівської міської ради, керівник Вохменцева-Антал К. С.
ІІ місце – Ілика Тараса, вихованця Центру культури та дозвілля Довжанської сільської ради, керівник Марія Синюк
ІІ місце – Арендаш Владиславу, ученицю Полянської школи мистецтв Полянської сільської ради, керівник Русин Л. М.
ІІІ місце – Ілик Соломію, вихованку Центру культури та дозвілля Довжанської сільської ради, керівник Марія Синюк
ІІІ вікова категорія (від 15-21 років):
І місце – Ганчіч Аліну, вихованку Зразкової студії естрадного співу „Ліра” Іршавського міського Центру позашкільної освіти, керівник Гавацко Е. П.
ІІ місце – Щелканову Мар’яну, вихованку гуртка „Гаклірка” Середнянського ліцею Середнянської селищної ради, керівник Бобак О. М.
ІІ місце – Вайду Ольгу, вихованку Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Надь В. М.
ІІІ місце – Басараб Олександру, вихованку гуртка „Гаклірка” Середнянського ліцею Середнянської селищної ради, керівник Бобак О. М.
НОМІНАЦІЯ „РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП” (ДЕКОРАТИВНО – УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО)
І вікова категорія (від 5 до 9 років):
І місце – Синичку Соломію, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Синичка В. В.
ІІ місце – Шаркаді Владиславу, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Негер К. К.
ІІ вікова категорія (від 10 до 14 років):
І місце – Копина Іллю, вихованця гуртка „Творчість” Іршавського міського Центру позашкільної освіти, керівник Андрішко О. Є.
І місце – Беднарчик Евеліну, вихованку гуртка „Майстер-хобі” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Вішколц К. К.
ІІ місце – вихованців гуртка „Виготовлення іграшок-сувенірів” Іршавського міського Центру позашкільної освіти, керівник Ажипа Н. Й.
ІІ місце – Шімон Еміліу, ученицю Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 з угорською мовою навчання ім. Дойко Габора, керівник Сопко М. В.
ІІ місце – Симканич Дарину, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Центру позашкільної освіти Зарічанської сільської ради, керівник Чорноличак О. М.
ІІІ місце – Оникієнко Софію, вихованку „Студії образотворчого мистецтва” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Щока Л. П.
ІІІ місце – Половку Алісу, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Чорноличак О. М.
ІІІ місце – Погоцькі Адріану, вихованку гуртка „Декоративно-ужиткове мистецтво” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Сентімреі Н. В.
ІІІ вікова категорія (від 15-21 років):
І місце – Вайду Ольгу, вихованку гуртка „Майстер-хобі” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Вішколц К. К.
ІІ місце – Шафран Анну, вихованку гуртка „Кераміка” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, керівник Орос Н. М.
Диплом за участь – Ансамбль колядників Центру культури та дозвілля Довжанської сільської ради, керівник Наталія Менчук
Електронні дипломи розміщені за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/15YJzmEFTfe6UI5Zl6GM4Xpco5fWsAyiK?usp=share_link