Тренінг до Міжнародного дня лісу

У рамках відзначення Міжнародного дня лісів Оксаною Кремінь, завідувачкою відділу екології та природоохоронної роботи КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради було проведено екологічний тренінг „Майбутнє лісу у твоїх руках”. Учасниками якого були юні охоронці природи, вихованці КЗПО „ПАДІЮН”.

Тренінг проведено з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень та дотримання правил поведінки в лісі. 

Підсумовуючи проведену роботу, юні охоронці природи висловлювали свої побажання та враження від тренінгу на „Дереві підсумків”. 

Під час заходу між юннатами створилася атмосфера неформального, невимушеного спілкування, яка відкрила безліч варіантів розв’язання проблеми, заради якої вони зібралися.

Відтак дійшли висновку, що  лише спільна мета та прийняття власної відповідальності за охорону природи дасть змогу вирішити суспільно значущі екологічні проблеми. 

Тож, всім людям треба пам’ятати, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але її краса, втілення життя і здоров’я.  Нам просто потрібно намагатися, щоб цю неповторну красу лісів побачили і наші нащадки! Так давайте збережемо багатство нашої природи – наші ліси! Зберегти її – це обов’язок кожного з нас.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу екології та природоохоронної роботи КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”

joomlamodniyportal.ru