Майстер-клас зі спортивного орієнтування для гуртківців відділів туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання провели в „Падіюніˮ

18 березня 2023 року в КЗПО „ПАДІЮНˮ Закарпатської обласної ради відбувся майстер-клас зі спортивного орієнтування для гуртківців закладу. Метою проведення майстер-класу було навчити вихованців правильно проходити дистанцію та на швидкості орієнтуватися на місцевості, відпрацювати практичні навички  для якісного тренувального процесу.

Керівники гуртків також долучались до тренування та пояснювали зі свого власного досвіду, як правильно проходити дистанцію без помилок. Також гуртківці опановували базові навички орієнтуватися на місцевості, дізнавалися, як не загубитись, знайти всі контрольні пункти та дійти до фінішу. На майстер-класі було дві дистанції – для молодшої та старшої вікової групи. З особливим азартом молодші гуртківці  після етапу свого задля закріплення навичок долали дистанцію старшої вікової групи.

Юні спортсмени  вразили своїм бажанням та наполегливістю!

Сподіваємось, що отримані навички допоможуть нашим гуртківцям добре виступити на традиційних змаганнях зі спортивного орієнтування „Закарпатська весна-2023ˮ, присвячених 84-й річниці Карпатської України, які відбудуться вже на цих вихідних (25-26 березня).

Разом до перемоги!

joomlamodniyportal.ru