Чудовий виступ гуртківців КЗПО „ПАДІЮНˮ у Кубку України зі спортивного туризму

На початку травня відбувся онлайн Кубок України серед юнаків – відкриті змагання Миколаївської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків „Кубок Бугу”. Зазвичай ці змагання проходили на мальовничих берегах ріки Південний Буг, що на Миколаївщині. Цього року зі зрозумілих причин туристи не змогли зібратися вживу для проведення цих змагань. Та організатори заходу, наші колеги з Миколаївського центру туризму, вигадали чудову альтернативу – онлайн-змагання. 

Від „ПАДІЮНуˮ в цих змаганнях взяли участь 4 команди, а саме:

„KOSMOSSˮ, тренер Осипенко О.О.;

„Антантаˮ, тренер Дорчинець О.В.;

„ПЛЮСˮ, тренер Самсонов О.С.;

„МІНУСˮ, тренер Кононенко О.В.

Для юних спортсменів з усіх куточків України підготували змагання на трьох дистанціях: „спортивне орієнтуванняˮ, „в’язання вузлівˮ і „тактикаˮ. Всі дистанції окрім „в’язання вузлівˮ передбачали онлайн підключення до зустрічі та одночасне вирішення спеціальних завдань усіма командами-учасницями. Це був цікавий та корисний досвід для наших гуртківців та їх тренерів.

За результатами змагань наша команда „ПЛЮСˮ у складі: 

Штефана Олександра

Меліки Олександра

Думанчука Богдана, 

керівник Самсонов О.С. 

посіла ІІІ загальнокомандне місце!!! Вітаємо з чудовим результатом!!!

Також вітаємо команду „МІНУСˮ, керівник Кононенко О.В. з І місцем, а команду „Антантаˮ - ІІІ місцем на дистанції „спортивне орієнтуванняˮ!!!

Загалом результати виступу наших вихованців просто чудові, серед 31 команди з усіх куточків України, наші гуртківці в загальнокомандному заліку посіли:

 „ПЛЮСˮ - ІІІ місце

 „МІНУСˮ - IV місце

„Антантаˮ та „KOSMOSSˮ - розділили V місце.

Вітаємо наших вихованців та їх тренерів з чудовими результатами!!!

joomlamodniyportal.ru