«Серце до серця»

serce-do-srecaВже вкотре «ПАДІЮН» бере участь у  благодійній акції «Серце до серця», яка цьогоріч проходить під гаслом «Врятуй життя дитини». На зібрані кошти фонд планує закупити реанімаційне обладнання в обласну дитячу лікарню, допомогти оснастити відділення анестезіології старшого дитинства та відділення інтенсивної терапії для новонароджених малят.


Старт акції відбувся у вигляді велопробігу 4 квітня, у ньому взяли участь десятки вихованців «ПАДІЮНу» .Протягом вихідних тривав масовий збір коштів у всіх містах краю. У «ПАДІЮНі» теж була розміщена благодійна скринька, де кожен охочий міг долучитись до акції.
У неділю, 26 квітня, на площі Театральній, відбувся гала-концерт та флешмоб, співорганізаторами якого теж були падіюнівці. Частина вихованців-волонтерів збирали у скриньки гроші. інші розважали маленьких ужгородців та гостей міста. Всім було весело та цікаво. Але головне те, що в цей важкий для країни час, про хворих дітей не забувають, і ми раді, що змогли долучитись до цієї благородної справи. Хай будуть дітки здорові, адже вони наше майбутнє!

joomlamodniyportal.ru