«Голуб миру»

golubmyruУ Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшла флешмоб-акція в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру», присвяченої Міжнародному Дню миру.


Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Щороку в усіх куточках світу проходять заходи, присвячені цьому дню. Українці підтримали рішення Генеральної Асамблеї указом президента у 2002 році і 21 вересня проголошено Національним днем миру. Власне про це йшла мова і на офіційному відкритті проекту «Голуб миру», зорганізуваного обласним «ПАДІЮНом». Ініціаторами цієї акції були вихованці та педагоги палацу.
Мир – це слово, яке ще донедавна у нашій країні звучало звично і буденно. Сьогодні Україна знаходиться у стані війни, ми боремося проти зазіхань Росії, відстоюючи право на незалежність і суверенітет. Діти це важко переживають, тому вони в цей день виступили посланцями миру для цілої планети, особливо сусідів, щоб усі зрозуміли, наскільки нам потрібен мир і який він важливий для нас.
Розпочався захід символічно державним гімном України. Вихованка «ПАДІЮНу» виконала неперевершену музичну композицію «Намалюй», слова якої дарували надію на мир та краще майбутнє. Маленькі українці щиро переконували та закликали любити свою Батьківщину, шанувати славні традиції, звичаї нашого народу, пам’ятайти завжди і скрізь, що ми – діти козацького роду, онуки славних пращурів великих, що не корились ні мечу, ні кулеметному вогню, а свято вірили у світле майбутнє своєї держави. У флешмобі на підтримку миру у всьому світі, взяли участь близько трьохсот вихованців закладу, батьки та педагоги. Діти різнокольоровою крейдою розмалювали подвір’я палацу символами свята – голубами. Двокрилі посланці миру були зображені і на художніх роботах падіюнівців, а також втілені за допомогою інших художніх технік.
Кульмінаційною частиною акції стало створення фігури голуба як символа миру вихованцями палацу.
То ж підсумовуючи вище сказане, можемо зробити висновок: діти – все розуміють, інколи можливо краще, ніж дорослі. Вони не хочуть війни, бо переконані, що ми народ однієї землі.

joomlamodniyportal.ru