З Днем Збройних Сил України привітали Закарпатських військових

denzbrsylВ Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулись урочистості з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України. У заході взяли участь керівники краю Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, обласний військовий комісар Олег Вінницький.
На святкування запросили військовослужбовців, матерів та дружин тих, хто захищав і досі захищає єдність і цілісність держави.  Відкрив захід голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Вітаючи присутніх, керівник краю відзначив: «Нинішня наша армія – це сила, яка готова дати відсіч і захистити територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Я особисто переконався у міцності військових, працюючи у Луганській області.  Впевнений, що наступну річницю ми святкуватимемо з армією взірця НАТО та Європи. На жаль, за час війни на сході дуже багато наших воїнів віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність держави. З них 87 – закарпатці». Пам’ять полеглих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.
Голова облради Михайло Рівіс у своїй промові наголосив: ворог, якого ми вважали братом і який підступно вдарив нам у плечі не врахував духу українського народу та силу волонтерського руху.
Вихованці «ПАДІЮНу» подарували воїнам найгарніші та найпатріотичніші сценічні виступи. Найкращих закарпатських військовослужбовців краю,  учасників волонтерського руху та матерів воїнів під час урочистостей відзначили грамотами та подяками обласної адміністрації, обласної ради, Міністерства оборони та обласного військового комісаріату.

joomlamodniyportal.ru