«Чарівну перлинку-2015» обрали в Ужгороді

cgharperlЩорічний конкурс «Міні-міс Чарівна перлинка» вже вшістнадцяте провели в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». За звання перлинки у фіналі змагалися  11 учасниць, всього ж  до участі було подано 83 заявки. Вік конкурсанток – 5-7 років.

Цьогорічний конкурс був особливо сімейним, адже, якщо в минулі роки активну участь у конкурсі з дівчатками брали їх мами, то цього разу організатори залучили й батьків та братів учасниць. Наче справжні принцеси, конкурсантки червоною доріжкою у вишуканих сукнях виходили в зал. Під час першого конкурсу – само презентації – учасниці розповідали про свої хобі, мрії та про те, який фах хочуть здобути у майбутньому.  
Опісля, у супроводі справжніх козаків, дівчатка представили вихід у національних костюмах. Крім того, що учасниці представили стилізований народний одяг, вони ще й продемонстрували рухи з народних танців. Креатив усієї родини представили у виході «авангард». А всю артистичність проявили у конкурсі «пародія», де показували музичні номери, при цьому перевтілившись в образи найпопулярніших українських і світових зірок.
Оцінювали виходи дівчат кваліфіковане журі. Голова журі, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти управління освіти та науки департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Роман Романович Чобаня  зазначив, що всі учасниці достойні перемоги, адже дуже добре підготувалися до конкурсу. 
А завершило змагання найочікуваніше дефіле – вихід у вечірніх сукнях і оголошення переможниць: 
«Міні-міс Фото» - Наталія Чепурна
«Міні-міс Грація» - Ксенія  Селменська
«Міні-міс Неповторність» - Каріна Калинич
«Міні-міс Вишуканість» - Діана Мала
«Міні-міс Елегантність» - Анна Яворська
«Міні-міс Посмішка» - Анастасія Чистякова
«Міні-міс Артистичність» - Каміла Сабо
«Міні-міс Кришталева перлинка» - Марія Дем′янчук
«Міні-міс Срібна перлинка» - Крістіна Гузинець
«Міні-міс Золота перлинка» - Лія Дуніна
 «Міні-міс Глядацькі симпатії» - Вікторія Кричфалушій
«Міні-міс Чарівна перлинка» - Наталія  Чепурна

joomlamodniyportal.ru